Conte

Hlavní stránka »  Instantní směsi »  Conte

Instantní káva pro nápojové automaty

Instantní káva pro nápojové automaty

Instantní káva CONTE je spracovaná velmi jemné konzistence bez vedlejších chutí se zlatavou pěnou. Velmi se blíží klasické chuti turecké kávy. Z jednoho kg připravíte 75 l kvalitní černé kávy. Pro přípravu doporučujeme vodu cca 80 stupňů.

Čaj CONTE citron obsahuje extrakt přírodního černého čaje. V automatu netvrdne, neboť obsahuje vysoce kvalitní diamantový cukr. Dá se použít i jako ledový, protože je dobře rozpustný do cca 6 stupňů. Z 1 kg směsi připravíte 21 l citrónového čaje.

Čokoláda CONTE je klasická čokoláda instantizovaná na cukr. Má výraznou kakaovou chuť a bohatou pěnu. Pro přípravu doporučujeme vodu cca 80 stupňů. Z 1 kg připravíte 8 l kakaového nápoje.

Čokoláda CONTE mandle. Tento výrobek je instantizován na mléko a čím více se šlehá tím má plnější chuť. Při větším dávkování houstne – zhutní. Tato čokoláda je vhodná především na snídaně a svačiny do jídelen, ale i do nápojových automatů, kde při přípravě cappuccina dodá nápoji specifickou chuť hořkých mandlí. Z 1 kg připravíte 8 l kakaového nápoje s chutí mandlovo-smetanové čokolády, pro přípravu doporučujeme vodu cca 80 stupňů.

Čokoláda CONTE mléčná. Tento výrobek je instantizován na mléko a čím více se šlehá tím má plnější chuť. Při větším dávkování houstne – zhutní. Tato čokoláda je vhodná především na snídaně a svačiny do jídelen, ale i do nápojových automatů, kde při přípravě cappuccina dodá nápoji lahodnou chuť. Z 1 kg připravíte 8 l kakaového nápoje s chutí smetanové čokolády, pro přípravu doporučujeme vodu cca 80 stupňů.

Čokoláda CONTE nugát. Tento výrobek je instantizován na mléko a čím více se šlehá tím má plnější chuť. Při větším dávkování houstne – zhutní. Tato čokoláda je vhodná především na snídaně a svačiny do jídelen, ale i do nápojových automatů, kde při přípravě cappuccina dodá nápoji specifickou chuť. Z 1 kg připravíte 8 l kakaového nápoje s chutí smetanové čokolády, pro přípravu doporučujeme vodu cca 80 stupňů.

MILKY SHAKE. Mléčný koktejl pro děti a dospělé pro příjemné rozšíření Vašeho sortimentu. Je vhodný do škol jako mléčný program a jako novinka na trhu získává stále více zákazníků. Velmi dobře se rozpouští ve studené vodě. Dodáváme v příchutích jahoda, vanilka, nugát a jogurt s višní.

Smetana CONTE C4 je vysoce kvalitní smetana, vyráběná z přírodních kultur kokosové moučky bez genetických úprav, která nápoj zabělí i zjemní. Je vhodná pro zjemnění pokrmu, bez rizik spojených s mlékem. Obsahuje 35 % kokosového tuku.

  • dávkování 2–5 g na 1,5 dcl
  • balení 10×1 kg
  • balení 25 kg
  • podpora prodeje

Galerie fotografií

Instantní směsi pro nápojové automaty Instantní čaj pro nápojové automaty Instantní směsi pro nápojové automaty