Nautilus S03 šedá/stříbrná

Hlavní stránka »  Kávovary »  Kávovary na kapsle Caffitaly »  Nautilus S03 šedá/stříbrná

Kávovar Nautilus S03

Kávovar Nautilus S03

NOVINKA na trhu mezi kávovary na kapsle je Nautilus S03

S nápadem vyrobit řadu kávovarů Nautilus přišla italská firma Caffitaly, která vyrábí a dodává kapsle k použití v tomto kávovaru a která také zajišťuje kompletní servis.

Kávovar Nautilus S03 je kompaktní přístroj na přípravu výborného espressa. V jeho těle je ukryt ocelový termoblok pro rychlý ohřev vody s minimální možnou spotřebu. Tlakové čerpadlo bez problémů dosáhne 15bar pro dokonalé vyluhování aromat, chuťových látek i potřebného kofeinu. Nautilus S03 je vybaven nastavitelným automatickým systémem pro výdej různé velikosti espressa. Po vložení kapsle a snadném zajištění pákou dojde k perforaci kapsle a při volbě přípravy espressa se nejdříve aktivuje je systém aktivního předpaření kávové kapsle. Tímto předpařením jsou zdokonaleny účinky pressování a vyluhování kávové směsi.

Chuť, aroma a výsledná emulze-espresso je tak připraveno se stejnou péčí jako od profesionálního baristy.

Nautilus S03 má ojedinělý způsob samostatného odstranění použité kapsle, která po dokončení přípravy a nadzvednutí sama odpadne do nádoby, která je součásti kávovaru a je snadno vyjímatelná a vymývatelná. Vyhnete se tak kontaktu s použitou kapslí, která je samozřejmě horká. Po naplnění odpadní nádoby použité kapsle jednoduše vysypete do odpadkového koše.

Caffitaly Nautilus S03 je drobný (rozměry 170×296×260 mm) a jen necelé 4 kilogramy vážící přístroj,což ho předurčuje nejen jako kávovar do jakékoliv kuchyně, ale také ho můžete lehce sbalit a vzít s sebou na cesty a dopřát i na chatě či na horách anebo u moře svůj skvělý šálek espressa.

Nabídka sortimentu kávových kapslí uspokojí nároky na rozdílné chuti milovníků kávy, v nabídce je 100% Arabica z centrální a jižní Ameriky, ale také silnější mixy s Robustami z Afriky i Asie.

Pomocí mléčných kaplí E-Milky si sami snadno dokážete připravit i Latté macchiatto anebo oblíbené Cappuccino.

A pokud dostanete chuť na černý anebo bylinkový čaj – žádný problém. I tento sortiment Caffitaly system nabízí.

Cena: 3750,– Kč včetně DpH